ZOFI Rally Team - Aktuality

Poslední RZ sezony 2015 zakončena 3. místem absolutně!

5. 1. 2016

Poslední závody, kterých jsme se v roce 2015 účastnili, se nesly v duchu rally show. Prvním z nich byl Pražský Rallysprint 2015, jedoucí se na konci listopadu. Dalším 53. Rajd Barborka 2015 v polské Varšavě s posádkou Byśkiniewicz - Wisławski.

Zobrazit více


Zdařilá premiérová sezona Renaultu Clio RS R3T

27. 11. 2015

V letošním roce absolvoval náš týmový vůz téměř kompletní sezonu polského mistrovství v rally – RSMP 2015. Pilot Łukasz Byśkiniewicz a jeho spolujezdec Maciej Wisławski obsadili nakonec krásné třetí místo v celkovém pořadí mezi dvoukolkami a druhé místo ve třídě 3.

Zobrazit více


Posádka Stejskal jun. – Viktora jun. získala mistrovský titul!

27. 11. 2015

Uplynulá sezona nebyla úspěšná jen v Polsku. Velmi se dařilo rovněž naší posádce Stejskal jun. – Viktora jun. na českých tratích. Tato dvojice vybojovala při premiérové účasti ve „velkém mistráku“ titul ve třídě 8 a krásné třetí místo mezi Juniory.

Zobrazit více


Nový Renault Clio R3T v dílnách ZOFI Rally Teamu!

21. 1. 2015

Běhěm uplynulé sezony představil francouzský Renault Sport novou zbraň ve dvoukolkách – Renault Clio R3T. Jedná se o nástupce předchozího modelu, Renaultu Clio R3, přičemž novinka přináší několik zásadních změn. ZOFI Rally Teamu neunikly mimořádné výsledky tohoto vozu a na přelomu roku přivezli zástupci týmu do blatenské dílny kit pro stavbu tohoto speciálu.

Zobrazit více


ZOFI Rally Team se na Pražském Rallysprintu rozloučil se závodní sezonou

30. 12. 2014

Na konci listopadu se na pražském Strahově konal exhibiční závod – XX. TipCars Pražský Rallysprint 2014. Po boku českých hvězd rallysportu a showbyznysu se na start tohoto tradičního závodu postavily i dvě posádky soutěžící s vozy z dílen ZOFI Rally Teamu.

Zobrazit více