ZOFI Rally Team - Stavba závodních vozů

ZOFI Rally Team Blatná se v závodním prostředí pohybuje již téměř třicet let. Za tuto dobu jsme získali velké množství zkušeností, které nyní využíváme při stavbě soutěžních vozů. V našich dílnách již byly postaveny dvě desítky závodních automobilů.

Řada z nich pak byla na závodních tratích v České republice představena úplně poprvé. Jde o vozy Renault Clio Sport ph. 1 (Rally Šumava 2001; Stejskal – Trnka), Renault Clio Sport Ragnotti (Rallyšou Blovice 2003; Trojanová – Pluhařová), Renault Clio R3 (Valašská Rally 2008; Vaňáč – Talaváňa), Renault Clio R3 MAXI (Rally Příbram 2009; Tomek – Zeman), či Dacia Logan (Rally Šumava 2007; Stejskal – Vejvoda).

Nejnovějším postaveným vozem je Renault Clio RS R3T. Tento vůz jsme jako kit pořídili na sklonku roku 2014. V roce 2015 absolvoval kompletní sezonu Polského mistrovství v Rally, kde v celkovém hodnocení obsadil 3. místo v rámci 2WD a 2. místo ve třídě.

Při stavbě závodních vozů postupujeme s nejvyšší pečlivostí a velký důraz klademe na správné nastavení vozu, zejména na rozložení vah a geometrii podvozku (za pomoci moderní 3D geometrie HUNTER). Dbáme na to, aby se námi připravované vozy vyznačovaly spolehlivostí a konkurenceschopností.

Rovněž se zabýváme přípravou Vašich vlastních vozů na závody a to plně dle Vašich požadavků. Možná je i administrativní pomoc související se závodní činnosti a zajištění kompletního servisního zázemí v průběhu závodu.

Pro více informací o stavbě nebo přípravě vozů nás neváhejte kontaktovat.